Відео

ВІДЕО

На 5.59 хвилині інтерв’ю Калінер Лариси
Посилання на джерело

0Shares
/ Відео, Відео

Про це повідомила лікар-епідеміолог Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Лариса Калінер. За її словами у порівнянні з минулим роком кількість хворих на кір зросла у 80 разів, а хворих на менінгіти вдвічі.

Посилання на джерело

2Shares
/ Відео, Відео

Хмельниччина вступила в передепідемічний період захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Як вакцинуватись проти них – про це говоримо з лікарем-епідеміологом обласного лабораторного центру МОЗ України Ларисою Калінер.

Посилання на джерело

0Shares
/ Відео, Відео

Гість – лікар-епідеміолог Хмельницького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Лариса Калінер.
     Сінгапур, Мічиган, Колорадо. Саме ці штами грипу пануватимуть в епідсезоні 2018-2019 років. Як захиститися від «вірусного тріо» та як відрізнити звичайну застуду від грипу. Про це – далі.

Посилання на джерело

4Shares
/ Відео, Відео

До України йде грип. До вже знайомих штамів вірусу приєднається новий.

Посилання на джерело

5Shares
/ Відео, Відео

Хмельниччина вступила в передепідемічний період захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Про це повідомила лікар-епідеміолог обласного лабораторного центру МОЗ України Лариса Калінер. За її словами, найнадійніший метод профілактики грипу – це вакцинація. Саме щеплення захищатиме організм впродовж сезону грипу, попереджатиме ускладнення та сформує імунітет. За словами заступниці директора першої хмельницької аптеки Олени Возненко, вакцини від грипу в аптечних пунктах міста є. Аби отримати щеплення, охочі повинні спочатку звернутися до лікаря за дозволом та рецептом.

Посилання на джерело

4Shares
/ Відео, Відео

Поділля-центр.
Про сальмонельоз.

Посилання на джерело

5Shares
/ Відео, Відео

11 випадків менінгіту з початку року на Хмельниччині. З них дев’ятеро – у дітей. Менінгіт – одна з найстрашніших дитячих хвороб. Та в певних умовах може захворіти людина будь-якого віку. Головна небезпека захворювання – відсутність специфічних симптомів. Менінгіт нагадує грип, тому багато хто не поспішає йти до лікаря.

Посилання на джерело

0Shares
/ Відео

Поласувати консервою та злягти на лікарняне ліжко. Ще один випадок ботулізму зафіксований на Хмельниччині. Цього разу хвороба вразила 53-річну жінку із Смотрича, а виною тому – домашня консервована тушонка із козячого м’яса. Вірус почав проявлятися через 7-8 годин після вживання продукту: раптова втрата зору, «ком» у горлі, слабкість та розлади шлунку. Жінку в напівпритомному стані знайшов її син, який і привіз її до Дунаєвецької районної лікарні, а після – Кам’янець-Подільської.
За 2018 рік в Україні зафіксовано 55 випадків ботулізму, 4 з них закінчилися смертю хворого. Хмельницька область у сумний список не втрапила. Лікарі зазначають: це одна із найважчих харчових інфекцій. Найчастіше трапляється саме у консерваціях м’яса, риби та навіть овочів, а також копченій рибі. 

Посилання на джерело

0Shares
/ Відео

4 червня для всіх водопостачальних компаній України стало датою відліку. Відліку до того, на скільки ще вистачить знезаражуючих речовин, аби забезпечити людей життєдайною. Саме цього дня зупинив роботу «Дніпроазот». Це єдиний завод в нашій державі, що випускав рідкий хлор та його похідні. Альтернативи керівники водоканалів не мали, тож з’їхалися на нараду до Києва.

Посилання на джерело

0Shares
/ Відео
Loading...